Pracovní / sportovní čtyřkolka Polaris General TM 1000 EPS

Pracovní / sportovní čtyřkolka Polaris General TM 1000 EPS

Polaris General TM 1000 EPS s výkonem 100 koňských sil řadí Polaris GENERAL na první místo ze všech kdy vyrobených sportovně užitkových vozidel. Polaris GENERAL má nejlepší zrychlení z nuly na 40 mil za hodinu (64,4 km/h) ve své třídě. Motor zkonstruovaný pro terénní jízdu, dvouválec se zdvihovým objemem 999 ccm, dosahuje maximálního kroutícího momentu (88 Nm) v celém rozsahu svých otáček a díky svému výkonu zvládne i nejnáročnější práci. Ať už vypravený na výlet plně naložený vybavením pro stanování nebo připravený i pro ty nejnáročnější pracovní výzvy, celkové užitečné zatížení vozidla Polaris GENERAL ve výši 500 kg si poradí se vším, co od něj budete potřebovat. Tažná kapacita 680 kg a uchycení pro tažné zařízení ve standardní výbavě spolu s bržděním motorem, které je také součástí standardní výbavy vozidla – Polaris GENERAL je nachystaný čelit všem výzvám.

Když máte vysoce výkonný systém pohonu všech kol s nejrychlejším spínáním v odvětví, můžete se směle pustit i do náročných a drsných terénů. Pohon všech kol se připne téměř okamžitě, jakmile vaše vozidlo potřebuje více trakce na předních kolech. Když už není pohon předních kol potřeba, vrací se systém do režimu hnané zadní nápravy. Rozhodně přitom nemusíte čekat na nárůst tlaku nebo zastavit a uzamknout uzávěrku diferenciálu,

Díky stabilizátorům na přední i zadní nápravě zůstává Polaris GENERAL za všech okolností přišpendlený k povrchu a ovladatelný. Vyladěná geometrie podvozku, jejíž součástí jsou dvoustupňové pružiny, dává k dispozici při plném naložení vozidla minimálně 62% světlé výšky.

Model GENERAL Deluxe dostal do standardní výbavy prémiové zavěšení kol s tlumiči Fox Podium X 2.0 QS3. Tyto tlumiče lze snadno opakovaně seřizovat. Mají širokou škálu pro nastavení komprese, výsledkem tří různých nastavení jsou znatelné změny v kvalitě jízdy a v ovládání vozidla. Pouhým otočením nastavovacího prvku si vyberete takové nastavení, které vám poskytuje nejvíce jistoty, pohodlí nebo preferované jízdní vlastnosti.

Na 14“ matně černých litých hliníkových kolech jsou nasazeny 27“ osmi-vrstvé pneumatiky GBC Dirt Commander. Pneumatiky mají výborný boční záběr, tužší boky, disponují lepším vedením stopy v zatáčkách i větší odolností v nerovném či kamenitém terénu.

Ve standardní výbavě vozidla Polaris GENERAL naleznete prémiový audio systém MTX s 8 reproduktory. Připojte se přes Bluetooth, připojte si svůj audio přehrávač nebo nalaďte oblíbenou radiostanici.

Speciální prvky: Středová konzole s 12 V DC zásuvkou, přední nárazník GENERAL® Sport Low Profile, naviják Polaris HD 4500 lb., Tlumiče Fox Performance Series – 2.0 Podium X Shock, sportovní střecha GENERAL® Po-Fit Lock&Ride® Sport Roof, reproduktory GENERAL® MTX® Premium Soundbar, konvexní zpětná zrcátka

Cena:od 549.900,-Kč vč. DPH

Barva: Orange Burst ( lak )

Technická data
Další fotografie
suchá hmotnost 700 kg
výkon 100HP
výkon offroad úprava
Šířka 1587 mm
objem motoru 999 ccm
olej motorový
startování elektrický startér
chlazení kapalinou
mazání
plnění elektronické vstřikování
zapalování
palivo benzin 95
výška 1905 mm
rozvor 2060 mm
převodovka automat. variátor PVT, P/R/N/L/H, hřídel
náhon kol High Performance On-Demand AWD/2WD
délka 3000 mm
benzinová nádrž 35,9 l
motor dvouválec, 4takt, DOHC
točivý moment/ off-road úprava
přední pneu 27x9-14, DirtCommander, 8mi plátnové
zadní pneu 27x11-14, Dirt Commander, 8mi plátnové
odpružení zadní zdvojená trojúhelníková ramena, stabilizátor, tlumiče FOXPerformance Series-2,0 Podium X Shocks, zdvih 33,5 cm
odpružení přední zdvojená trojúhelníková ramena, stabilizátor, tlumiče FOXPerformance Series-2,0 Podium X Shocks, zdvih 31,1 cm
parkovací brzda parkovací režim převodovky
brzdy zadní hydraulické kotoučové
brzdy přední hydraulické kotoučové, 4pístkové třmeny
točivý moment/ off-road verze

Polaris General TM 1000 EPS

Polaris General TM 1000 EPS

Polaris General TM 1000 EPS

Polaris General TM 1000 EPS
 

Nabídka

Články

19.12.2016

DARUJTE ZÁŽITEK

Nevíte jaký dárek pro své blízké či kamarády? Darujte jim zážitek z jízdy na ...

10.8.2016

Reportáž z návštěvy CFMOTO - Čína

Na pozvání navštívila naše firme Ráj čtyřkolek spolu s vedením firmy Journeyman ...

8.7.2016

Nová prodejna Ráje čtyřkolek

1.srpna 2016 otevíráme novou prodejnu v Byšicích u Mělníka. /35 km od Prahy neb ...

Prodejny

Prodejna Byšice u Mělníka

Tyršovo náměstí 107

277 32 Byšice

zobrazit na mapě

Prodejna Humpolec

Brunka 1519

396 01 Humpolec

zobrazit na mapě

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.