Pracovní čtyřkolka Polaris GENERAL™ 1000 EPS

Cena od: 719 990 Kč

General 1000 EPS - Stealth Grey T1b ABS  719.990,-CZK


ceny uvedeny vč. DPH

Existuje mnoho důvodů, proč mít v terénním stroji ABS: A) můžete přesněji zatáčet i během brždění, aniž by se zablokovaly kola B) brždění vždy pod kontrolou na různém povrchu, třeba pokud máte levé pneumatiky na suché zemi a pravé na kluzkém bahně C) zkrácení brzdné dráhy – například na tvrdém povrchu jako je led D) pokud to situace vyžaduje, máte možnost ABS vypnout

Napumpovaný na 100 koňských sil, je Polaris GENERAL nejsilnější sportovně-užitkový stroj, který byl kdy vyroben. Ve své třídě dominuje Polaris GENERAL také zrychlením… s ním jednoduše ujedete všem, protože má o 18% vyšší výkon, než nejbližší konkurent Commander.

Toto off-roadově orientované 999ccm „dvojče“ nabízí kroutící moment 88Nm v širokém rozsahu otáček k přepravě, tahání a výkonu v těch největších pracovních výzvách.

Naložený vybavením pro extrémní táboření, nebo připraven zvládnout nejnáročnější úkoly, to je Polaris GENERAL s nosností 580 kg. S 2" přípojkou přívěsu a motorovou brzdou ve standardu – utáhne Polaris GENERAL 680 kg a je tak připraven splnit Vaše každodenní požadavky.

Díky nejrychlejšímu vysoce výkonnému AWD na trhu je Polaris GENERAL připraven pokořit nejnáročnější stezky a nejdrsnější terén. Všechna čtyři kola zabírají v okamžiku, kdy vaše vozidlo potřebuje větší dopřednou trakci a vrátí se zpět na 2WD, když už není potřeba. Nemusíte čekat na zbytečně dlouhé prodlevy při buzení, nebo zastavení pohonu jako u konkurence. Přepínač VersaTrac Turf Mode odemyká zadní diferenciál pro snadnější a přesnější průjezdy zatáček, a tak nezničíte ani Váš trávník.

To VŠE dostanete s Polaris GENERAL. S předními a zadními kyvnými rameny drží stopu s jistotou a klidem. Vyladěná geometrie zavěšení s dvojími pružinami udržuje 62% své světlé výšky při plném zatížení - o 33 mm vyšší než Commander.

Žádný jiný stroj Vám nenabídne světlou výšku přes 300 mm, jako Polaris GENERAL. V kombinaci se zdvihem přes 300 mm vpředu a 330 mm vzadu je Polaris General připraven zdolat jakoukoliv cestu i práci, ve které se ocitne.

Verze Deluxe posouvá podvozek o další level a přichází ve standardu vybavený prémiovým podvozkem Fox Podium X 2.0 QS3. Tlumiče jsou určeny pro jednoduché a rychlé nastavení i přímo v terénu, podle Vašich aktuálních požadavků. Jejich široký rozsah nastavení tuhosti, poskytuje znatelné změny v kvalitě jízdy i zatáčení. Pouhým „přepnutím“ vyberte jedno ze tří QS3 nastavení, díky kterým ihned pocítíte jistotu, pohodlí, nebo jízdní vlastnosti stroje.

Mějte dobře odvedenou práci a přivezte si dostatek vybavení k Vašemu dobrodružství s ložnou kapacitou hluboké korby 272 kg. Polaris General nabízí pohodlné otevírání dveří sklopné korby, stejně jako různé speciální příslušenství Lock&Ride®, abyste práci zvládli co nejrychleji a mohli si užívat jízdy na maximum.

Zůstaňte chráněni před nečistotami na trati, nebo vlivy počasí s integrovanými polovičními dveřmi. Jsou vyrobeny se zámky, které znáte u běžných automobilů a těsní tak, aby fungovaly stejně skvěle, jako zbytek stroje. Aby bylo nastupování i vystupování z Polaris GENERAL co nejsnadnější, dveře se otevírají pořádně do široka.

14" matná černá litá hliníková kola pro agresivní vzhled stroje, jsou standardně osazena 27" 8-vrstvými pneumatikami GBC Dirt Commander. Proto také nabízí vynikající trakční vlastnosti i na bocích pneumatik, tvrdší boční stěny, lepší ovladatelnost v zatáčkách a větší odolnost vůči nerovnostem jako kamení a kořenům stromů.

Edice Polaris GENERAL Deluxe standardně nabízí plastovou sportovní střechu, naviják Polaris HD 4500, nízko profilový přední nárazník, nebo kvalitní MTX audio. To vše nejen aby jste dominovali v terénu, ale aby jste si i odpočinuli cestou z práce.

Kabina Polaris GENERAL byla navržena pro maximální požitek z jízdy a pracovní všestrannost pro celou posádku. Od zcela nových prémiových sedaček, které Vás v terénu doslova semknou se strojem, až po individuálně nastavitelné přístroje a lehce přístupnou kabinu, se stává z Polaris GENERAL etalon pro každodenní použití.

Polaris GENERAL přichází se sedadly navrženými pro maximální pohodlí, bez rozdílu, kam Vás cesta zavede, od jízdy v těžkém terénu, až po každodenní svoz dřeva. Široký sedák a výrazné boční vedení, zajišťují maximální pohodlí a podporu řidiči i spolujezdci. Sedadlo řidiče standardně přichází s posuvem ve dvou směrech pro ještě větší ergonomii.

Udržujte nezbytnosti pro práci a zábavu na dosah ruky v kombinaci s palubními odkládacími plochami a ve své třídě nejlepší středovou konzolí s 12V konektorem a 5,8L úložištěm.

Pro maximální čitelnost přístrojů se digitální ukazatele pohybují s nastavením výšky volantu. Na kombinované desce digitálních a analogových přístrojů vyčtete údaje o rychlosti, otáčkách motoru a standardních informacích o ujeté trase. Centrální digitální ukazatel můžete nastavit podle Vašich představ včetně automatického barevného podsvícení v červené, nebo modré barvě.

Edice Polaris GENERAL Deluxe je standardně vybavená audio systémem s 8-reproduktory MTX. Připojte se přes Bluetooth, zapněte audio přehrávač, nebo nalaďte své oblíbené rádio a zdolávejte terén.

Provedení kabiny Polaris® Lock&Ride® Pro Fit Vám umožní zdolat vše v pohodlí a udržet živly venku. Ať už jste na cestě, nebo máte nějakou práci, naše prémiové příslušenství pro kabinu vám nabízí prvotřídní komfort. Navíc díky technologii Lock & Ride® můžete svůj kabinový systém přizpůsobit Vašim potřebám během několika sekund. Nakupujte nyní naše příslušenství pro Polaris GENERAL.

Ať už se jedná o nejtěžší trasy nebo bojujete s nejtvrdšími podmínkami, Polaris Engineered ™ Accessories Vám poskytne nejdůležitější ochranné příslušenství, které budete potřebovat pro Polaris GENERAL ™. Od nárazníků k ochraně A-ramen a střeše proti odlétávajícímu kamení, společnost Polaris vyvinula kompletní příslušenství, které Vás a Váš stroj ochrání. S našim příslušenstvím s technologií kotvení a Polaris® Lock & Ride® můžete komponenty rychle přidat bez poškození rámu, a to vše za méně než 5 minut. Hledejte ihned správné příslušenství pro vaše potřeby.

suchá hmotnost: 700 kg
výkon: 100HP
Šířka: 1587 mm
objem motoru: 999 ccm
startování: elektrický startér
chlazení: kapalinou
plnění: elektronické vstřikování
palivo: benzin 95
výška: 1905 mm
rozvor: 2060 mm
převodovka: automat. variátor PVT, P/R/N/L/H, hřídel
náhon kol: High Performance On-Demand AWD/2WD
délka: 3000 mm
benzinová nádrž: 35,9 l
motor: dvouválec, 4takt, DOHC
přední pneu: 27x9-14, DirtCommander, 8mi plátnové
zadní pneu: 27x11-14, Dirt Commander, 8mi plátnové
odpružení zadní: zdvojená trojúhelníková ramena, stabilizátor, tlumiče FOXPerformance Series-2,0 Podium X Shocks, zdvih 33,5 cm
odpružení přední: zdvojená trojúhelníková ramena, stabilizátor, tlumiče FOXPerformance Series-2,0 Podium X Shocks, zdvih 31,1 cm
parkovací brzda: parkovací režim převodovky
brzdy zadní: hydraulické kotoučové
brzdy přední: hydraulické kotoučové, 4pístkové třmeny

Kde nás najdete

Prodejna:Brunka Humpolec (Brunka 1519, 396 01 Humpolec)
Otevírací doba:Po - Pá: 9:00 - 17:00, So: 9:00 - 12:00, Ne: zavřeno
(po dohodě možno otevřít)
Telefon:+420 777 117 982
E-mail:info@rajctyrkolek.cz

Široký sortiment zboží, srazy čtyřkolek, firemní akce, školení, paintball, předváděcí stroje.

Prodejna:Byšice u Prahy (Tyršovo nám. 107, 277 32 Byšice)
Otevírací doba:Po - Pá: 9:00 - 17:00, So: 9:00 - 12:00, Ne: zavřeno
(po dohodě možno otevřít)
Telefon:+420 724 809 483
E-mail:info@rajctyrkolek.cz

Široký sortiment zboží.