Elektro moto Evoke Urban Classic

Evoke - Revoluční. Moderní Jedinečný.

To vše a mnohem více se skrývá v tomto plně elektrickém motocyklu s luxusním dojezdem až 200 km na jedno nabití! Ať už máte za sebou desítky let jízdy na motocyklech nebo jste úplný začátečník, elektrické motocykly Evoke vám svými jedinečnými vlastnostmi přichystají zcela nové zážitky! Urban CLASSIC

ELEKTRICKÉ MOTORKY EVOKE

Mladá a velmi progresivní firma Evoke Electric Motorcycles, v jejímž vedení stojí motocykloví nadšenci z Ameriky a Evropy, navrhuje a vyrábí inteligentní elektrické motocykly, které jsou zcela jiným druhem ekologických dvoukolových vozidel, než které jste dosud mohli poznat. Na první pohled ani není vidět, že před vámi stojí plně elektrický ekologický motocykl, který svými skvělými parametry může směle konkurovat klasickým motorkám!

Novinka na poli elektrických motocyklů nabízí nadstandardní hodnoty, kde jasně vyčnívá vynikající dojezd až 200 km na jedno nabití.Maximální rychlost dosahuje více jak 130 km/h. Skvělé hodnoty kroutícího momentu přesahující velkorysých 116 Nm vám zajistí nevídané zážitky při rozjezdech, kdy hlavně úžasné zrychlení z 0 na 50 km/h pod 3 sekundy ukazuje reálné výhody elektrického pohonu. Motocykly Evoke používají špičkové Lion baterie 103.6v 72ah Evoke Battery v1 využivající technologie BMS (battery management system) na bázi Samsung SDI o kapacitě 7,4 kWh s životností více jak 200.000 km. Pohon zajišťuje vysoce účinný dymanický kartáčový 19kw DC motor s bezúdržbovým nábojem s přímým pohonem (neřadí se) o sníženém homologovaném výkonu 8 kW. Tato hodnota je důležitá z hlediska možnosti použití tohoto elektrického motocyklu - díky hodnotě pod 11 kW totiž může tento typ motocyklu řídit každý vlastník řidičského průkazu B (automobil), neboť výkonově motocykl Evoke spadá do kategorie ŘP sk. A1 (automaticky k ŘP. sk B).

RYCHLÉ NABÍJENÍ

S rychlonabíječkou Evoke trvá dobití 80% baterie méně než 3 hodiny, plné nabití na úctyhodných 200 km pak za cca 4 hodiny. Novémodely MY2019 nyní nabízejí volitelný upgrade nabíječky, který zkracuje dobu nabíjení až o polovinu, a to na pouhých 90 minut! Nabíjení je podporováno nejen prostřednictvím nabíjecích stanic, ale samozřejmě i standardními zásuvkami pro domácnost, díky čemuž mohou jezdci Evoke pohodlně nabíjet bezpřístupu k nabíjecí stanici. Do motocyklů Evoke jsou neustále integrovány nové standardy (CCS, J1772, Mennekes či GBT), což do budoucna umožňuje flexibilní možnosti nabíjení tak, aby jezdec mohl být zpět na silnici vždy v co nejkratším čase.

MODERNÍ TECHNOLOGIE

Elektrické motocykly Evoke se montují ve světoznámé továrně Foxconn v Pekingu, kde mj. probíhá výroba a kompletace produktů Apple (iPhone). Evoke kombinuje nejnovější elektrický pohon s technologiemi IoT a IoV (systémy "internetových vozidel”- komunikační systém mezi vozidly a veřejnými sítěmi) a využívá nejnovější postupy v zavádění nových technologií. Výsledkem jsou motocykly, které vzbuzují zájem profesionálního jezdce a současně nabízejí pohodlía bezpečnost, která se líbí naprostým začátečníkům (maximálním zjednodušením jízdní mechaniky, integrací inteligentních technologií, několik režimů jízdy - mj. integrovaná zpátečka, regenerativní brzdění, LCD dotykový displej s přepínámím režimů, on-board rychlonabíječka). Díky všem těmto vlastnostem mizí u motocyklů Evoke nákladné výdaje na údržbu, servis a závislost na fosilních palivech.

Evoke nabízí v současné době dva modely,které se liší pouze vzhledem, technika obou motocyklů je shodná. Sportovně laděný model Evoke Urban S se drží více klasické „naked" linie, model Evoke Classic v „cafe racer“ retro stylu je pak vyveden v odlišných barvách a se speciálně ručně prošívaným sedlem z vysoce kvalitní tibetské kůže.

Cena na dotaz

Kde nás najdete

Prodejna:Brunka Humpolec (Brunka 1519, 396 01 Humpolec)
Otevírací doba:Po - Pá: 9:00 - 17:00, So: 9:00 - 12:00, Ne: zavřeno
(po dohodě možno otevřít)
Telefon:+420 777 117 982
E-mail:info@rajctyrkolek.cz

Široký sortiment zboží, srazy čtyřkolek, firemní akce, školení, paintball, předváděcí stroje.

Prodejna:Byšice u Prahy (Tyršovo nám. 107, 277 32 Byšice)
Otevírací doba:Po - Pá: 9:00 - 17:00, So: 9:00 - 12:00, Ne: zavřeno
(po dohodě možno otevřít)
Telefon:+420 724 809 483
E-mail:info@rajctyrkolek.cz

Široký sortiment zboží.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.